صفحه اصلی / شرایط و مقررات

شرایط و مقررات

در صورتی که پیش از خرید سوالاتی برای شما مشتریان عزیز بوجود آمد می توانید به سادگی پاسخ این سوالات را به صورت چت آنلاین و یا تماس تلفنی به دست آورید.

شرایط ارسال کالا

ارسال کالا به اختیار مشتری می تواند از طریق پست یا تیپاکس صورت گیرد. هزینه های ارسال به عهده مشتری می باشد که در ارسال از طریق پست هزینه قبل از ارسال همراه با سفارش کالا به صورت آنلاین اخذ می گردد و در ارسال با تیپاکس هزینه ارسال به صورت پس کرایه و درب منزل دریافت می شود.

شرایط لغو سفارش

1- در صورتی که مشتری از سفارش خود منصرف شود امکان لغو سفارش تا قبل از ارسال کالا وجود دارد و مشتری میتواند از طریق تماس با فروشگاه سفارش خود را لغو کرده و مبلغ واریزی عودت داده خواهد شد.

2- در صورت ثبت اطلاعات تماس اشتباه و یا ناقص سفارش سفارش لغو خواهد شد.

3- با توجه به نوسانات ارزی در بعضی کالاها و تنوع بالای محصولات در این حوزه امکان عدم تامین سفارش از سوی موبیار وجود دارد که در این موارد حداکثر ظرف 24 ساعت کاری به مشتری اطلاع رسانی خواهد شد و مبلغ واریزی عودن داده خواهد شد.

توجه: مشتری گرامی، لطفا در وارد کردن آدرس دقت نمایید. مسئولیت ثبت اطلاعات تماس اشتباه به عهده مشتری می باشد.

شرایط استرداد محصول

اگر کالای خریداری شده ایراد فنی داشته باشد حداکثر باید طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به فروشگاه از طریق تماس تلفنی اطلاع داده شود.
– می بایست کارتن یا جعبه اصلی کالا نگهداری شود و از دور ریختن آن جدا خودداری شود. استفاده از این سرویس نیز تنها در صورتی امکان پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی آن بازگردانده شود. نوشتن توضیحات یا برچسب زدن، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی محصول و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.